Konstrukcje stalowe

Planujesz wdrożenie nietypowej konstrukcji stalowej w swoim zakładzie? Nie jesteś pewny, jak powinna wyglądać? Skorzystaj z pomocy specjalistów. Oferujemy pełne wsparcie podczas procesu projektowania oraz montażu konstrukcji stalowych.


Producent konstrukcji stalowych w Gorzowie Wielkopolskim

Jesteśmy producentem konstrukcji stalowych, które odnajdują swoje zastosowanie w wielu firmach. Oferujemy usługi projektowania, optymalizacji oraz doradztwa technicznego przez wykonaniem finalnego produktu. Dzięki posiadaniu bogatego parku maszynowego, tworzymy stabilne i w pełni bezpieczne konstrukcje stalowe dla przemysłu.


Producent konstrukcji stalowych w Gorzowie Wielkopolskim

Wykonanie dedykowanych konstrukcji stalowych jest naszą specjalnością! Mając na uwadze szybkość rozwoju firm dostosowujemy rozwiązania do wymagań procesu. Kompleksowo realizujemy zamówienia na konstrukcje stalowe przemysłowe. Posiadamy ogromne doświadczenie w produkcji specjalistycznych wózków technologicznych, stanowisk pracy oraz pomostów roboczych. Przed przystąpieniem do produkcji, wykonujemy projekt 3D i dokonujemy możliwych optymalizacji. Skontaktuj się z nami i przedstaw swoje wymagania.

Zobacz przykładowe realizacje

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu!
Chętnie rozwiejemy Twoje wątpliwości.