Konstrukcje aluminiowe

Poszukujesz doświadczonego producenta konstrukcji aluminiowych? Od prawie 20 lat projektujemy, produkujemy i wdrażamy konstrukcje aluminiowe w przedsiębiorstwach przemysłowych.


Bezpieczne konstrukcje aluminiowe

Firma AN-DRE zajmuje się produkcją bezpiecznych i stabilnych konstrukcji przemysłowych z aluminium. Proponowane przez nas rozwiązania są dostosowane do miejsca jakim dysponuje firma oraz poszczególnych procesów produkcyjnych. Konstrukcje projektowane są w taki sposób, aby maksymalnie wykorzystać możliwości panujące w przedsiębiorstwie. Przykładamy szczególną uwagę, aby projekt był dedykowany do docelowego przedsiębiorstwa pod względem swoich wymiarów, nośności i ostatecznego przeznaczenia.


Konstrukcje aluminiowe dla przemysłu

Specjalizujemy się w projektowaniu i optymalizacji konstrukcji aluminiowych dla przemysłu. Produkujemy i wdrażamy dedykowane rozwiązania w Twoim przedsiębiorstwie. Nasza firma posiada własny dział projektowo-konstrukcyjny, co pozwala nam na idealne opracowanie projektu konstrukcji oraz daje gwarancję terminowej i rzetelnej realizacji zleceń. Tworzymy nieszablonowe rozwiązania z nastawieniem na spełnienie potrzeb naszych klientów.

Zobacz przykładowe realizacje

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu!
Chętnie rozwiejemy Twoje wątpliwości.